REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Szanowni Państwo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w IV Międzynarodowym Kongresie Medycyny Chińskiej w Krakowie, który odbędzie się w dniach 4-8 lipca 2018 roku. Będą Państwo mieli okazję spotkać wielu zagranicznych wykładowców, porozmawiać z nimi o wątpliwościach i trudnościach z jakimi spotkacie się w codziennej praktyce, poznać innych praktyków z Polski i poszerzyć swoją sieć kontaktów.

Zarejestruj się już teraz wypełniając formularz zgłoszeniowy, w odpowiedzi otrzymasz od nas komplet informacji niezbędnych do zakończenia rejestracji.

DANE KONTAKTOWE

DANE FIRMY DO FAKTURY (w przypadku wystawienia faktury)

INFORMACJE DOTYCZĄCE REJESTRACJI

Wybierz jedną lub kilka opcji rejestracji na Kongres PTCMA. Szczegółowe informacje odnośnie cennika znajdziesz w tym miejscu, a na temat programu kongresu znajdziesz w tym miejscu. Pole jest obowiązkowe do wypełnienia przy rejestracji.

ŚRODA (4 LIPCA 2018)CZWARTEK (5 LIPCA 2018)PIĄTEK (6 LIPCA 2018)CZWARTEK - PIĄTEK (5-6 LIPCA 2018)SOBOTA - NIEDZIELA (7-8 LIPCA 2018)

SKĄD DOWIEDZIAŁ(A) SIĘ PANI/PAN O KONFRESIE?

wyszukiwarka internetowareklama w internecie / na Facebookulotka informacyjnareklama prasowa, billboardydowiedziałem(am) się na kursie lub w szkole ITCMz polecenia (rodzina, znajomi)

DODATKOWE INFORMACJE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Chińskiej Medycyny i Akupunktury, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Chińskiej Medycyny i Akupunktury, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków