MIEJSCE I NOCLEG

Kongres odbędzie się w dniach 28 czerwca – 2 lipca 2019.

Miejsce: ul. Strąkowa 3a, Kraków

Hotel Ruczaj

Hotel Ruczaj w Krakowie to trzygwiazdkowy obiekt położony w spokojnej, ale wciąż rozwijającej się dzielnicy Krakowa, odległy od Starego Miasta zaledwie o 5 km. Hotel Ruczaj posiada w ofercie 45 wygodnych pokoi, a także restaurację, drink bar, saunę, solarium i duży bezpłatny parking. Każdemu z gości przysługuje śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Kliknij i sprawdź ofertę hotelu

Hotel Ruczaj

Hotel START

Hotel START to dwugwiazdkowy, tani hotel klasy turystycznej, znajdujący się w bezpośrednim pobliżu historycznego centrum Krakowa. Do dyspozycji Gości są łącznie aż 164 miejsca noclegowe. Hotel oferuje tanie noclegi w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych. W hotelu znajduje się również restauracja.

Kliknij i sprawdź ofertę hotelu

Hotel Start

Hotel Panorama

Hotel Nowa Panorama jest oddalony niecałe 3 kilometry od największych krakowskich atrakcji. Do dyspozycji Gości pozostaje dwadzieścia pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych – każdy z łazienką z prysznicem. W obiekcie znajduje się również kawiarnia. W każdym pokoju znajduje się łazienka, odbiornik TV, telefon oraz bezpłatny internet bezprzewodowy.

Kliknij i sprawdź ofertę hotelu

Hotel Panorama

Hotel Vanilla Aparthotel

Vanilla Aparthotel Kraków to ekskluzywnie wyposażony obiekt znajdujący się na Ruczaju w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Krakowa. Obiekt Aparthotel Vanilla oferuje stylowe apartamenty z bezpłatnym przewodowym i bezprzewodowym dostępem do Internetu. Każdy apartament został elegancko urządzony i wyposażony w telewizor LED.

Kliknij i sprawdź ofertę hotelu

Vanilla Aparthotel

Noclegi w szkole

W trakcie trwania IV Międzynarodowego Kongresu Medycyny Chińskiej w Krakowie istnieje możliwość noclegu na obiekcie (we własnych śpiworach). Szkoła posiada przystosowane zaplecze sanitarne, prysznice z ciepłą wodą oraz maty, na które można położyć śpiwory. Dla osób nocujących w obiekcie zostaną udostępnione czajniki.

Koszt noclegu: 15 złotych / noc

POZNAJ CENNIK KONGRESU PTCMA

POZNAJ CENNIK KONGRESU