Polskie Towarzystwo Chińskiej Medycyny i Akupunktury (PTCMA) powstało w celu promowaniu medycyny chińskiej jako systemu profilaktyki i leczenia. PTCMA działa na terenie całej Polski, zrzeszając zarówno lekarzy jak i terapeutów praktykujących tradycyjną i klasyczna medycynę chińską oraz inne naturalne metody terapeutyczne.

Aby zostać Członkiem PTCMA należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy, a następnie uiścić opłatę członkowską. Członkostwo przyznawane jest na dany rok kalendarzowy.

Roczną składkę członkowską w wysokości 200,00 PLN należy wpłacić na poniższy rachunek bankowy:

Polskie Towarzystwo Chińskiej Medycyny i Akupunktury

22 1950 0001 2006 0032 9266 0002

ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków

Tytuł przelewu: składka członkowska, imię i nazwisko

Zapraszamy do dołączenia do Towarzystwa!

    DANE OSOBOWE

    DODATKOWE INFORMACJE

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Chińskiej Medycyny i Akupunktury, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Chińskiej Medycyny i Akupunktury, ul. Lipińskiego 7, 30-349 Kraków