ZARZĄD PTCMA

Powołany do kierowania działalnością towarzystwa. Osoby odpowiadające za działalność PTCMA oraz reprezentujące Towarzystwo w kontaktach z innymi organizacjami.

null

DARIA ZWINCZEWSKA

Prezes Zarządu

Studentka kierunku lekarskiego i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwentka Akademii.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/ptcma/public_html/ptcmaweb/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/modules/ultimate_team.php on line 507
null

HELENA ZWINCZEWSKA

Wiceprezes Zarządu

Studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwentka Śląskiej Akademii Akupunktury Compleo. Odbywała liczne staże i praktyki zagraniczne. Zajmuje się działalnością naukową.

Wiktoria Zwinczewska

WIKTORIA ZWINCZEWSKA

Skarbnik

Absolwentka Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalista okulistyki i hirudologii. Medycyną chińską zajmuje się od ponad 10 lat. Traktuje Pacjentów holistycznie, zgodnie z założeniami medycyny integracyjnej.

null

IZABELA KUBIENIEC

Sekretarz

Absolwentka fizjoterapii na UJ. Filolog angielski. Od kilku lat prowadzi własną praktykę.

KOMISJA REWIZYJNA

Kolegialny organ nadzoru i kontroli. Komisja Rewizyjna sprawuje kontrolę nad Towarzystwem. W swoich działaniach jest odrębna od organu zarządzającego i nie podlega mu w zakresie wykonywania kontroli wewnętrznej lub nadzoru.

null

MARIA DOMINIAK

Przewodniczący

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, przez 15 lat biegły rewident i prezes zarządu spółek prawa handlowego. Od 2003 roku akupunkturzysta, dietetyk i hirudoterapeuta.

null

KAROLINA WADELIK

Zastępca przewodniczącego

Absolwentka akademii medycznej w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z anestezjologii.

null

EWA MOROŃ-ZYSKO

Sekretarz

Jest lekarzem stomatologiem. Od wielu lat zajmuje się medycyną chińską.